264 |  PIKNIK EUROPEJSKI - podsumowanie projektu "Poznaję Świat - Poznaję Siebie" - klasa 2a i 2b...

Przez dwa lata nasza szkoła realizowała projekt Erasmus+ „Poznaję świat– poznaję siebie”.

Jego najważniejszym celem było rozwijanie zainteresowań uczniów, promowania ich talentów, a także rozwijanie kreatywności i pobudzanie aktywności poznawczej. We współpracy ze szkołami w Milizac (Francja), Gaggio Montano (Włochy), Puertollano (Hiszpania) i Mazara del Vallo (Wlochy) zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów.

Zapraszamy do obejrzenia prac uczniów naszej szkoły i uczniów szkół partnerskich na stronie projektu: www.erasmusplus.sp6sanok.pl

Podsumowaniem całego programu miał być Piknik Europejskich. Niestety ze względu na pandemię nie mogliśmy go zrealizować w formie jakiej został zaplanowany. Postanowiliśmy jednak przygotować krótkie filmiki, w których poszczególne klasy prezentują państwa Unii Europejskiej. Zaczynamy dzisiaj od klasy drugich:

--- 2a przygotowała piękny polski taniec.
--- 2b zaprasza nas do przyjaciół w słonecznej Hiszpanii.

Czwartek  17.06.2021  ||    Dodała  Irena B.