66 |  Światowy Dzień Walki z Głodem - 16.10...

W związku z przypadającym 16 października „Światowym Dniem Walki z Głodem” naszej szkole został zorganizowany KIERMASZ WYPIEKÓW DOMOWYCH pod hasłem „NIE MARNUJ JEDZENIA-POMÓŻ POKONAĆ GŁÓD”.

Wszystkim uczniom i rodzicom dziękujemy za przygotowanie ciast. Bez WAS ta akcja nie udała by się, jesteście niezastąpieni.  Dobro zawsze wraca i to w najmniej oczekiwanym momencie.

!!!  Akcję w szkole przeprowadziło Szkolne Koło Wolontariatu z pomocą klas 6a, 7a, 8a oraz Samorządu Szkoły  !!!

Poniedziałek  17.10.2022  ||    Dodała  Gertruda L. J.