80 |  Dzień DYNI...

Dnia 28.10.2022 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dyni. Inicjatywa Samorządu Uczniowskiego oraz ich opiekunki - p. Eweliny Krawiec, cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Chętne dzieci w tym dniu przynosiły do szkoły wcześniej wykonane, wedle własnego pomysłu, dynie. Jeszcze inni, oprócz tego, byli ubrani w różne odcienie dyni, od żółci po pomarańcz. Uczniowie, którzy włożyli wysiłek w przygotowanie dyni, otrzymali od p. Krawiec jednorazowy voucher, który dawał im możliwość wykorzystania go, gdy nie chcieliby być pytani.

Dodatkową atrakcją, jak również nagrodą, dla dzieci, które wzięły czynny udział w tym dniu, była darmowa, jesienna sesja fotograficzna, wykonana przez p. Sabinę Kurasik, która postanowiła podzielić się swoją pasją z uczniami i sprawić im tym samym piękną pamiątkę.

Zapraszamy do pooglądania filmiku, na którym dzieci prezentują swoje dyniowe dzieła.

!!!  Gratulujemy uczniom pomysłowości i zaangażowania  !!!

Czwartek  3.11.2022  ||    Dodała  Sabina K.