83 |  Dzień Otwarty w ZS1 w Sanoku - spacer ścieżką ekologiczną po Miejskim Parku...

Uczniowie klasy 8a i klasy 8b uczestniczyli w Dniu Otwartym Zespołu Szkół nr 1 w Sanoku.

Zapoznali się z ofertami zawodów nauczanych w tej szkole, zobaczyli ciekawe zajęcia ogólnokształcące, zwiedzili pracownie i sale lekcyjne, otrzymali słodki poczęstunek, poznali zrealizowane projekty edukacyjne oraz zobaczyli pokazy umiejętności zawodowych.

Następnie pod opieką wychowawczyń: p. Katarzyny Tymcio i p. Anny Fedyń udali się na ścieżkę ekologiczno-przyrodniczą do Parku Miejskiego. Działania proekologiczne, podejmowane w parku, mają na celu ochronę gatunków ginących drzew i runa. W parku zostały umieszczone przystanki, na których można zeskanować kod QR, dzięki któremu dostępne są filmiki edukacyjne o obiektach przyrodniczych. Młodzież zapoznała się z nimi.

!!!  Liczymy, że to przyczyni się do większego poszanowania przyrody  !!!

Piątek  4.11.2022  ||    Dodały  Katarzyna T. i Anna F.