93 |  Ślubowanie i Pasowanie PIERWSZOKLASISTÓW...

Dnia 28 października 2022 r. uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sanoku zostali PASOWANI NA UCZNIA.

Tego dnia pierwszoklasiści przybyli do szkoły w galowych strojach w obecności swoich rodziców, którzy towarzyszyli im w ceremonii ślubowania oraz pasowania na ucznia. W tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczyli Pani Dyrektor Barbara Zdybek, zastępca dyr. Pani Irena Bojarska, nauczyciele oraz rodzina pierwszoklasistów.

Uczniowie z klasy I przygotowali występ, w którym zaprezentowali recytację wierszy, zaśpiewali piosenki, odtańczyli układ taneczny oraz pochwalili się swoją wiedzą. W ramach pamiątki z tego dnia otrzymali dyplomy, książki, tarcze oraz upominki, ufundowane przez Radę Rodziców.

Od tego dnia uczniowie klasy pierwszej stali się prawowitymi uczniami Szkoły.

!!!  Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem  !!!

Środa  9.11.2022  ||    Dodała  Anna Ł.