108 |  Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania w naszej szkole...

Po raz kolejny przyłączyliśmy się obchodów Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania 2022. Także i tym razem poprzez zabawę i konkursy staraliśmy się podnosić wiedzę, już u najmłodszych uczniów na temat zdrowego odżywiania.

Oprócz tego w szkole został przeprowadzony kiermasz pod nazwą ”Galaretowy Zawrót Głowy”, na który uczniowie klas od 5 do 8 przygotowali przepyszne, kolorowe galaretki. A całkowity dochód uzyskany z ich sprzedaży został przekazany na Szlachetną Paczkę, do której przygotowuje się już nasze Szkolne Koło Wolontariatu.

Pamiętajmy o tym, iż przestrzeganie zasad prawidłowego odżywiania jest ważne w każdym okresie życia człowieka. A szczególnie powinny zwracać na to uwagę osoby, których organizm rośnie i rozwija się oraz intensywnie pracuje. Dlatego jedzmy zdrowo i kolorowo!

Akcję w naszej szkole przeprowadziły panie: Anna Fedyń, Ewelina Krawiec i Gertruda Lubieniecka – Jakiel.

Czwartek  17.11.2022  ||    Dodała  Dorota A.