152 |  "ŻYWNOŚĆ DLA RODAKÓW" przekazana...

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji Urzędu Marszałkowskiego oraz Kuratorium Oświaty w RzeszowiePomoc Rodakom na Ukrainie”. Uczniowie wraz rodzicami oraz pracownicy szkoły w pierwszej połowie grudnia zakupili żywność z listy najbardziej potrzebnych produktów tj.: herbatę, ryż, mąkę, makarony, kukurydzę, groszek i fasolę konserwową, kasze, konserwy rybne i mięsne, pasztety i kabanosy, które zostaną przekazane na Ukrainę.

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Niestety w czasie wojny, która nadal trwa to bardzo trudny okres. Bardzo dziękujemy i cieszymy się, że nasi Rodacy będą mogli przygotować Wigilię dzięki Państwa hojności.

Akcję w szkole koordynowało Szkolne Koło Wolontariatu, pod opieką p. Gertrudy Lubienieckiej Jakiel i pani Dyrektor, Barbary Zdybek.

!!!  Bardzo dziękujemy Mikołajowi Szymonowi za dowiezienie paczek do Rzeszowa  !!!

Poniedziałek  19.12.2022  ||    Dodała  Gertruda L. J.