154 |  Świąteczne Życzenia od Klubu Korespondencyjnego SP6 Sanok...

Okres przedświąteczny to czas pisania i wysyłania listów oraz kartek świątecznych.

W tym roku szkolnych uczniowie klasy 6a w ramach pracy Klubu Korespondencyjnego SP6 Sanok, przygotowali życzenia na dwór szwedzki i brytyjski w języku angielskim na własnoręcznie wykonanych kartkach świątecznych. Uczniowie klasy 4a przygotowali listy do Św. Mikołaja, które zostały przesłane do Finlandii.

W ramach zajęć rozwijających klasa 6a napisała kartki świąteczne do kolegów ze szkoły partnerskiej we Francji. Poznali oni również historię pisania kartek świątecznych, a teraz wszyscy czekamy na odpowiedzi.

Zapraszamy do podtrzymywania tradycji i żywej nauki języka angielskiego. Prace uczniów koordynowała pani Gertruda Lubieniecka Jakiel.

!!!  Magia świąt trwa  !!!

Środa  21.12.2022  ||    Dodała  Gertruda L. J.