187 |  Słodko i Kolorowo w SP6, czyli WOŚP-owo...

Jak co roku tak i teraz nasza Szkoła nr 6 w Sanoku włącza się w 31 Finał Wielki Orkiestry Świątecznej Pomocy. W związku z tym, że zakończenie akcji przypada na ostatnia niedzielę stycznia a są to ferie zimowe i w tym dniu 10-ciu Wolontariuszy z naszej szkoły będzie kwestować na ulicach miast Sanoka i okolic, postanowiliśmy ze Szkolnym Kołem Wolontariatu i panią Gertą Lubieniecką Jakiel wcześniej poszaleć WOŚP-owo.

Jednego dnia w szkole zorganizowaliśmy PIZZA DAY, podczas którego dzięki współpracy z LA LA PIZZA - URWIS uczniowie na przerwach zajadali się pizzą. To prawda, że żadna pizza nie jest zła, ale ta była naprawdę od SERCA i najsmaczniejsza. Niestety zniknęła ona tak szybko, że niektórzy nie mogli nawet spróbować, ale zrozumieliśmy, że akcję należy powtórzyć.

Kolejną akcja był super śmieszny dzień „PYJAMA PARTY DAY” – wszyscy uczniowie mogli do szkoły przyjść w piżamach a jedna godzina lekcyjna przeznaczona była na MINI DISCO dla DUŻYCH i MAŁYCH. SKW zorganizowało kiermasz słodkości i SERC WOŚPOWYCH.  Nasze akcje pozwoliły zebrać 600 zl do puszki WOŚPOWEJ.

Z niecierpliwością czekamy na Finał w niedziele 29 stycznia i wszystkie atrakcje przygotowane przez Sanocki Sztab. Do zobaczenia.

Akcję w szkole nadzorowała pani Gertruda Lubieniecka - Jakiel opiekunka Szkolnego Koła Wolontariatu w naszej szkole.

Środa  25.01.2023  ||    Dodała  Gertruda L. J.