199 |  Spotkanie z TRENEREM i SĘDZIĄ PIŁKARSKIM  w klasie 2a...

W dniu 06.02.2023 r., uczniowie klasy 2a wraz z wychowawczynią p. Mariolą Bodnar oraz nauczycielem wspomagającym p. Moniką Kijowską uczestniczyli w spotkaniu z p. Karoliną Karaczkowską – trenerką Akademii Piłkarskiej w Sanoku oraz sędzią piłkarskim.

Pani Karolina opowiedziała uczniom o tym, jak wygląda praca trenera i sędziego piłkarskiego, zaprezentowała obowiązujące stroje, a także niezbędny sprzęt, jakim posługuje się w pracy. Uczniowie poznali zasady gry w piłkę nożną oraz nauczyli się bardzo ważnej reguły w sportach zespołowych – fair play.

Po zajęciach teoretycznych klasa 2a udała się na salę gimnastyczną, gdzie pod okiem p. Karoliny miała okazję wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

!!!  Serdecznie dziękujemy Pani Karolinie za przeprowadzenie wspaniałych zajęć sportowych  !!!

Środa  8.02.2023  ||    Dodała  Monika K.