205 |  W naszej szkole obchodziliśmy "Dzień Bezpiecznego Internetu"...

Głównym celem było propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci do zasobów internetowych, bezpieczeństwa online oraz promocja pozytywnego wykorzystywania internetu.

W klasach na godzinach wychowawczych uczniowie zapoznali się z prezentacją przygotowaną przez p. Edytę Podstawską wprowadzającą w temat.

Następnie uczniowie wykonali prace plastyczne „ZASADY BEZPIECZNEGO INTERNETU”. W skład komisji oceniającej wchodziły: p. Barbara Zdybek – Dyrektor SP6, p. Renata Handermander – nauczyciel bibliotekarz. Zwycięskie oddziały:

--- w kategorii I – III: klasa 3a,
--- w kategorii IV – VIII: klasa 4b, 6a, 8a, 8b.

Finaliści otrzymali jednorazowe vouchery na „niepytanie”, natomiast klasa III słodkości.

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego wykonały kolorowanki tematyczne.

Akcję koordynowały: p. Edyta Podstawska, p. Katarzyna Tymcio, p. Barbara Krajewska.

!!!  Wszystkim gratulujemy  !!!

Wtorek  14.02.2023  ||    Dodała  Edyta P.