218 |  "HOSPICYJNY DOM ANIOŁKÓW" - Charytatywny Kiermasz Zabawek...

Kwotą 1.650,00 zł zasililiśmy Fundację „Z SERCA DLA SERCA”, która przeprowadziła Ogólnopolską Akcję Zbiórki Pieniędzy na Kontynuację Budowy Domu Hospicyjnego dla Dzieci Chorych na Nowotwory – „DOM ANIOŁKÓW” w gminie Zaleszany.

Jest to niezwykły Dom, który służy tym najbardziej niewinnym, bezbronnym dzieciom dotkniętym chorobą i cierpieniem. To wyjątkowy Dom, gdzie każde dziecko może odpocząć i znaleźć ulgę pośród swojego cierpienia i choroby.

W ramach tej akcji został zorganizowany Charytatywny Kiermasz Zabawek oraz Zbiórka Pieniędzy. Za akcję odpowiedzialny był Samorząd Uczniowski SP6 Sanok.

!!! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom, szczególnie z klasy 4b – Wiktorowi Gac, Lenie Kraczkowskiej,
Konstancji Kruszyńskiej oraz Kacprowi Flur, Rodzicom, Nauczycielom, Księżom oraz Mieszkańcom Olchowiec  !!!

Akcję koordynowała p. Ewelina Krawiec – opiekun SU SP6 Sanok.

Sobota  4.03.2023  ||    Dodała  Ewelina K.