225 |  Najmłodsi CZYTELNICY żegnają ZIMĘ...

W Bibliotece Szkolnej odbyło się rozstrzygnięcie Czytelniczego Konkursu Plastycznego pt.: ”Spotkanie z bohaterem zimowej książeczki”, dla klas 1 i 2.

Jakie zadanie postawiono przed dziećmi?

Otóż klasy 1a i 2a wraz z wychowawcami - p. Anną Łakoś i p. Mariolą Bodnar, gościły w BIBLIOTECE SZKOLNEJ. Po spotkaniu i zapoznaniu się z regulaminem konkursu, każdy uczeń wypożyczył książeczkę o tematyce zimowej. Zadaniem dzieci było zapoznanie się z treścią książeczki, a następnie przedstawienie wybranej przygody bohatera opowiadania za pomocą technik mieszanych, z zastosowaniem różnych materiałów. Dzieci wywiązały się z zadania znakomicie. Samodzielnie, lub z pomocą rodziców, stworzyły piękne prace związane z treścią książeczki. Niektóre ilustracje wyróżniały się dużym nakładem włożonej pracy i różnorodnością zastosowanych materiałów.

Brawo!

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe: albumy, bajeczki, książeczki do zabaw kreatywnych.

Gratuluję dzieciom pomysłowości, a rodzicom dziękuję za wsparcie dzieci we wspólnej zabawie czytelniczo - plastycznej.

!!! I tak oto najmłodsi czytelnicy pożegnali zimę !!!

Poniedziałek  6.03.2023  ||    Dodała  Renata H.