227 |  Poznajcie DOBRE ANIOŁY z naszej szkoły...

Nasza szkoła przyłączyła się do Ogólnopolskiej Akcji Fundacji Dwa Skrzydła Anioła „CUKIEREK ZA ŻYCZLIWOŚĆ I TY MOŻESZ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM”.

Rozstrzygnięty został konkurs na NAJLEPSZEGO ANIOŁa naszej szkoły. Piętnaście osób z klas 7-8 podjęło wyzwanie prowadzenia Dzienniczków Dobrych Uczynków. Ostatecznie 5 osób ukończyło działanie. Szkolne jury w składzie p. Gertruda Lubieniecka-Jakiel, p. Pelagia Bąk i p. Marta Wójcik rozstrzygnęło konkurs na szczeblu szkolnym.

Anastazja Hirniak zdobyła pierwsze miejsce i jej zeszyt uczynków został wysłany do kolejnego etapu. Drugie miejsce zajęły dwa zeszyty Julii Wisłockiej i Klaudii Mazur, a miejsce trzecie dzienniczki Anny Nowak i Karoliny Żyłki. Dziewczynom gratulujemy wytrwałości i ukończenia zadania oraz wykonania wielu dobrych uczynków. Za swoją pracę zostały nagrodzone dyplomami i przepysznymi cukierkami - KRÓWKAMI.

Czekamy z niecierpliwością na ogłoszenie wyników z ostatniego etapu konkursu w Lublinie.

Konkurs w szkole nadzorowała pani Gertruda Lubieniecka Jakiel.

Czwartek  9.03.2022  ||    Dodała  Gertruda L. J.