242 |  Międzyszkolny Konkurs Plastyczno Literacki z okazji Roku Wiesławy Szymborskiej...

W ramach obchodów Roku Wisławy Szymborskiej w naszej szkole zorganizowano Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Literacki.

Część plastyczna polegała na przygotowaniu kolażu, czyli rodzaju memu sprzed epoki Internetu, na wzór tych, które lubiła tworzyć noblistka.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom ciekawych pomysłów, docenionych przez jury.

LAUREACI:

I miejsce: Piotr Robel (SP1),
II m. Lena Percak (SP2),
III m. ex aequo Natalia Gałuszka (SP8) i Maja Podstawska (SP6)

SZCZEGÓLNE WYRÓŻNIENIA:

Julia Marciniak (SP1), Michał Zubik (SP6), Klaudia Mazur (SP6), Luiza Rycyk (SP8), Jakub Rycyk (SP8),

WYRÓŻNIENIA:

Nela Podolak (SP2), Hanna Mleko (SP6), Alicja Kafara (SP6), Jagoda Węgrzyn (SP6), Julia Czyż (SP8), Izabela Bastone (SP1), Zofia Kramarz (SP1), Wiktoria Pengryn (SP1), Karolina Święch (SP1).

Sobota  25.03.2023  ||    Dodała  Zdzisława J.