251 |  Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Literacki "Niektórzy lubią... Szymborską" - podsumowanie...

W dniu 21 marca 2023 r. Nasza Szkoła gościła u siebie uczestników Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno – Literackiego „Niektórzy  lubią… Szymborską”, którzy z rąk wiceburmistrza - pana Grzegorza Korneckiego, przedstawicielki Biura Burmistrza Miasta – pani Małgorzaty Sienkiewicz -Woskowicz oraz Pani Dyrektor Barbary Zdybek odebrali nagrody i dyplomy za udział w konkursie recytatorskim oraz przygotowanie kolaży w stylu NOBLISTKI. Było to uroczyste podsumowanie obchodów Roku Szymborskiej.

Dziękujemy za duże zainteresowanie Naszym konkursem, gratulujemy laureatom i wyróżnionym!

Konkurs plastyczny:

LAUREACI:

I miejsce: Piotr Robel (SP1),
II m. Lena Percak (SP2),
III m. ex aequo Natalia Gałuszka (SP8) i Maja Podstawska (SP6)

SZCZEGÓLNE WYRÓŻNIENIA:

Julia Marciniak (SP1), Michał Zubik (SP6), Klaudia Mazur (SP6), Luiza Rycyk (SP8), Jakub Rycyk (SP8),

WYRÓŻNIENIA:

Nela Podolak (SP2), Hanna Mleczko (SP6), Alicja Kafara (SP6), Jagoda Węgrzyn (SP6), Julia Czyż (SP8), Izabela Bastone (SP8), Zofia Kramarz (SP1), Wiktoria Pengryn (SP1), Karolina Święch (SP1).

LAUREACI:

I miejsce ex aequo: Lena Statkiewicz (SP9), Franciszek Serafin (SP1)
II miejsce ex aequo: Maja Fejdasz (SP9), Aleksandra Ropel (SP1)
III miejsce ex aequo: Milan Jezierski (SP6), Dawid Knurek (SP8)

Wyróżnienia:

Wiktoria Chmura (SP2), Adam Kopaniszyn (SP3), Patryk Maślak (SP4), Lena Solarz (SP8), Paweł Kiczorowski (SP3), Karolina Kowalik (SP6), Julia Żywicka (SP2).

Czwartek  30.03.2022  ||    Dodała  Zdzisława J.