265 |  Szkolny Konkurs Geograficzny "FLAGI ŚWIATA"...

29.03.2023r. w naszej szkole odbyła się pierwsza, ale na pewno nie ostatnia, edycja Szkolnego Konkursu Geograficznego „FLAGI ŚWIATA”, dedykowanego dla uczniów klas IV-VIII.

Ilość uczestników była miłym zaskoczeniem, ponieważ 45 uczniów postanowiło zaprezentować swoją wiedzę. Test był podzielony na dwie części. W pierwszej części uczniowie mieli za zadanie dopasować państwo do flagi, natomiast w drugiej, do każdej flagi musieli samodzielnie wpisać nazwę państwa, co jak się okazało, sprawiło im największy kłopot. Mimo trudności, nasi uczniowie poradzili sobie świetnie, a dwóch z nich zdobyto maksymalną ilość punktów!

Najwyższe wyniki w szkole uzyskali:

I miejsce ex aequo Milan Jezierski klasa 6a i Mikołaj Dżugan klasa 8a
II miejsce  ex aequo Jakub Solecki
klasa 6a i Nikodem Bat klasa 5a
III miejsce  ex aequo Bartosz Wojdyła
klasa 8b i Kacper Filipczak klasa 8a

Wręczenie dyplomów i nagród odbyło się po przerwie wielkanocnej. Bardzo dziękuję wszystkim za udział i zapraszam za rok!

!!!  Nagrody rzeczowe zostały ufundowane przez Radę Rodziców  !!!

Wtorek  11.04.2023  ||    Dodała  Marta W.