273 |  Ogólnopolska Akcja "HAZARD - nie daj się wciągnąć"...

Uczniowie klas ósmych i siódmej wzięli udział w prelekcji prowadzonej w naszej szkole przez Ekspertów Służby Celno-Skarbowej w Przemyślu.

Spotkanie odbyło się w ramach realizacji Ogólnopolskiej Akcji „Hazard - nie daj się wciągnąć!” zorganizowanej przez Krajową Administrację Skarbową pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki. Celem tej akcji profilaktycznej jest  podniesienie świadomości młodzieży o zagrożeniach związanych z uzależnieniem od hazardu i uczestnictwem w nielegalnych grach hazardowych.

Oprócz praktycznej wiedzy uczniowie dowiedzieli się również jakie są skutki uzależnień od hazardu oraz jakie jego elementy przemycane są w popularnych grach komputerowych, a także gdzie szukać pomocy, aby uporać się z tym problemem.

Poniedziałek  17.04.2022  ||    Dodała  Anna F.