279 |  "W zdrowym ciele - zdrowy duch" - spotkanie uczniów klasy 2a z DIETETYCZKĄ...

20 kwietnia 2023r. uczniowie klasa 2a uczestniczyli w spotkaniu z Panią Dietetyk Natalią Suwałą z Gabinetu Dietetycznego Bonne Santé w Sanoku.

Pani Natalia opowiedziała o tym, jak można zostać dietetykiem i na czym polega jej praca. Uczniowie dowiedzieli się, kto potrzebuje pomocy dietetyka, jakie są zasady zdrowego odżywiania oraz w jaki sposób należy czytać skład poszczególnych produktów.

Po uzyskaniu niezbędnej wiedzy teoretycznej, uczniowie podjęli się wykonania zadania praktycznego, polegającego na przyporządkowaniu produktów do dwóch kategorii: zdrowych i niezdrowych.

!!!  Serdecznie dziękujemy Pani Natalii za przeprowadzenie ciekawych i bogatych w wiedzę oraz umiejętności zajęć  !!!

Wtorek  25.04.2023  ||    Dodała  Monika K.