293 |  "Brudni, ale szczęśliwi", czyli akcja sadzenia drzewek z Nadleśnictwem Brzozów...

Tegoroczna akcja sadzenia drzewek, zorganizowana przez Nadleśnictwo Brzozów, poświęcona była pamięci Jana Pawła II. Dlatego naszych uczniów nie mogło tam zabraknąć.

Wspólnie z leśnikami, którzy dokładnie opowiedzieli nam i pokazali jak dba się o lasy zakasaliśmy rękawy i zabraliśmy się do pracy. Każdy uczeń otrzymał około 20 sadzonek buka, które posadził, przyczyniając się do zwiększania powierzchni zielonych płuc naszego regionu.

„Sadzenie drzew to nie tylko wyraz troski o środowisko, lecz także wielka korzyść dla naszego zdrowia i samopoczucia.
Aktywność na świeżym powietrzu, w otoczeniu pięknej przyrody naszych lasów,
to wspaniała forma wypoczynku i regeneracji”.

Bardzo dziękujemy Nadleśnictwu Brzozów za zaproszenie, Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Wujskiem za pyszny poczęstunek oraz strażakom OSP Wujskie za wszelką pomoc w pracach „ziemnych”.

#łącząnasdrzewa

Poniedziałek  8.05.2022  ||    Dodała  Kamila M.