294 |  Szkolny Konkurs Plastyczny "EKO-DRZEWKA" rozstrzygnięty...

22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi, którego celem jest zwrócenie uwagi na kwestie ochrony środowiska naturalnego, w tym promowanie zachowań proekologicznych. Z tej również okazji w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny "EKO-DRZEWKA" dla klas 4-8. Uczniowie mieli za zadanie stworzyć drzewka z różnych odpadów.

Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania otaczającym światem i jego problemami, rozbudzanie poczucia odpowiedzialności za stan środowiska, rozwijanie wyobraźni plastycznej i kreatywności oraz doskonalenie sprawności manualnej.

Uczniowie wykonali bardzo ciekawe prace, z których jury w składzie: p. Anna Fedyń, p. Marta Wójcik oraz p. Sabina Kurasik, wyłoniło trzech zwycięzców.

I miejsce zajęła Milena Jachimowska z klasy 8b
zajęła Natalia Buras z klasy 4a
zajęła Maja Podstawska z klasy 6a

!!!  Wszystkim serdecznie gratulujemy zaangażowania i kreatywności.
Zapraszamy uczniów do udziału w kolejnych konkursach  !!!

Wtorek  9.05.2022  ||    Dodała  Sabina K.