296 |  "WIOSENNY ZAWRÓT GŁOWY", czyli szaleństwo dyskotekowe...

Przed długim weekendem majowym w naszej szkole uczniowie wraz ze Szkolnym Kołem Wolontariatu zorganizowali dyskotekę „Wiosenny Zawrót Głowy”. Bawiliśmy się w szczytnym celu pomagając Lenie z Sanoka, aby mogła wyjechać do USA na leczenie wzroku.

Zebraliśmy 315,00 zł., tańcząc od pierwszego do ostatniego przeboju muzycznego wybranego przez naszego DJ pana Bluja i uczniów klasy 8a oraz wodzirejów imprezy Michała Mleczki i Mileny Sadlik.

Szkolne Koło Wolontariatu przygotowało kiermasz z przekąskami, galaretkami, popcornem i muffinkami oraz napojami. Kacper Strzałka z klasy 8b i Milan Jezierski z klasy 6 dzielnie obsługiwali wszystkich klientów.

Kolorowe gadżety wiosenne dominowały na parkiecie. Rozstrzygnięty został konkurs dla wytrwałych tancerzy i pomysłowe akcenty wiosenne, które charakteryzowały poszczególne klasy od 4 do 8.

Rozdano 37 vouchery „na niepytanie” jako nagrody.

!!!  Dziękujemy wszystkim wychowawcom klas 4-8 , panu Maciejowi Blujowi
oraz Rodzicom i Uczniom, którzy bawiąc się wsparli Lenę  !!!

Dyskotekę w szkole zorganizowali uczniowie, SKW oraz pani Gertruda Lubieniecka Jakiel.

Wtorek  9.05.2022  ||    Dodała  Gertruda L. J.