322 |  Sprawdzian Kompetencji TRZECIOKLASISTY 2023...

W dniach 22 i 26 maja uczniowie klasy IIIa przystąpili do swojego pierwszego ważnego testu – Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty.  Test składał się z dwóch części: języka polskiego oraz  matematyki i przyrody. Jest podsumowaniem pierwszego etapu edukacji poprzez zbadanie kluczowych kompetencji ucznia: czytania, pisania, wiedzy o języku, sprawności rachunkowej, praktycznych umiejętności w rozwiązywaniu zadań matematycznych oraz wiedzy  przyrodniczej.

Uzyskane dane pozwolą określić, które umiejętności uczniowie już dobrze opanowali, a nad którymi jeszcze warto popracować.

Przed sprawdzianem klasę odwiedziła dyrektor szkoły, p. Barbara Zdybek, która  wspólnie z wychowawczynią, p. Anną Blecharczyk, życzyła uczniom powodzenia i jak najlepszych wyników.

Poniedziałek  29.05.2023  ||    Dodała  Anna B.