323 |  Warsztaty plastyczne w klasie 3a z okazji DNIA MAMY"...

Droga Mamo, uśmiechnij się,
przecież dzisiaj jest Twój dzień!
Dlatego daję Ci całusa mocnego
życząc Ci szczerze
wszystkiego najlepszego!

„Dzień Matki” to święto obchodzone w wielu krajach świata. Ma na celu okazanie mamom szacunku, miłości i podziękowania za poświęcenie i trud włożony w wychowanie swoich pociech.

Dzieci dobrze wiedzą, co zrobić, aby sprawić swoim mamom przyjemność i radość

Nie trzeba drogich, wyszukanych prezentów. Liczą się przede wszystkim pamięć i dobre intencje. Dlatego najlepszym prezentem dla mam są upominki wykonane własnoręcznie przez dzieci.

W dniu 26 maja,  uczniowie klasy IIIa uczestniczyli w ciekawych warsztatach plastycznych, podczas których wykonywali obrazki dla swoich mam metodą piaskowania. Ta nowa technika wymagała od dzieci dużego zaangażowania i ogromnej precyzji. Wszystkie piaskowe obrazki były ciekawe i pięknie wykonane.

Mamy nadzieję, że upominki - darowane razem z wyuczonym podczas zajęć wierszem oraz uśmiechem i uściskiem - sprawią, że wszystkie Mamy będą zadowolone i szczęśliwe.

Środa  31.05.2023  ||    Dodała  Anna B.