328 |  Dzień Dziecka w klasie 2a...

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czeka każde dziecko.

Dla uczniów klasy 2a był to dzień wyjątkowy. Była to dobra okazja, aby zapomnieć o ławce szkolnej i wesoło spędzić czas w wyposażonej w wiele atrakcji sali zabaw „URWIS”. Z ogromnym entuzjazmem i dużą dawką energii uczniowie korzystali z dostępnych w sali sprzętów: zjeżdżalni, basenu z piłeczkami, trampolin, labiryntów, karuzeli.

Specjalną atrakcją w tym dniu były przygotowane przez organizatorów zajęcia edukacyjne pod hasłem „Warsztaty wypiekania pizzy”, podczas których uczniowie dowiedzieli się wszystkiego o tej najpopularniejszej włoskiej potrawie. Ubrani w profesjonalne fartuszki i czapeczki przygotowywali od podstaw swoją własną pizzę. Jak przystało na prawdziwych szefów kuchni z wykonaniem tego zadania dzieci poradziły sobie znakomicie. Każda zrobiona pizza była wypiekana w piecu, a unoszący się zapach zachęcał do skosztowania. Wypieki wyglądały apetycznie i bardzo wszystkim smakowały.

!!! Dziękujemy pracownikom sali zabaw ,,URWIS” za miłe przyjęcie i przeprowadzenie warsztatów,
które sprawiły dzieciom dużo radości !!!

Sobota  3.06.2023  ||    Dodała  Mariola B.