355 |  Przedstawienie teatralne "BRZYDKIE KACZĄTKO" w wykonaniu uczniów klasy 2a...

20 czerwca uczniowie klasy 2a zaprezentowali swoim kolegom z Oddziału Przedszkolnego i Klasy 1a przedstawienie teatralne pt. "BRZYDKIE KACZĄTKO", oparte na znanej i lubianej baśni H. Ch. Andersena.

Młodzi aktorzy wcielając się w role postaci z baśni, przybliżyli dzieciom opowieść o przygodach brzydkiego kaczątka, które zmieniło się w pięknego łabędzia. Każda z postaci została zagrana wyjątkowo i oryginalnie. Doskonałą grę aktorów dopełniły piękne stroje. Od samego początku spektakl przykuwał uwagę dzieci. Entuzjazm wzbudzała piękna scenografia.

Głównym celem przedstawienia było uświadomienie uczniom, jak łatwo można kogoś skrzywdzić, oceniając go tylko po wyglądzie, nie zwracając uwagi na jego piękne wnętrze, dobroć i życzliwość.

Spektakl zaprezentowany został również Rodzicom. Opowieść o losach brzydkiego kaczątka bardzo się wszystkim podobała, a trud jaki uczniowie włożyli w przygotowanie inscenizacji został nagrodzony GROMKIMI BRAWAMI.

Środa  21.06.2023  ||    Dodała  Mariola B.