358 |  "FINANSOAKTYWNI" ze swoimi projektami u Burmistrza Sanoka...

Uczniowie naszej szkoły, biorący udział w Ogólnopolskim Programie i Konkursie „FINANSOAKTYWNI” spotkali się z Burmistrzem Miasta Sanoka panem Tomaszem Matuszewskim, aby przedstawić opracowane projekty dotyczące szkoły i dzielnicy Olchowce.

Ania Nowak i Karolina Żyłka przedstawiły pomysł utworzenia obok szkoły SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ. Milena Jachimowska opowiedziała o potrzebach sąsiadującego ze szkołą schroniska dla zwierząt. Natomiast Julia Wisłocka, Bartek Wojdyła i Eryk Kowalski przedstawili pomysł BUDOWY ALTANKI DYDAKTYCZNEJ, która między innymi pełniłaby rolę dodatkowej sali lekcyjnej.

Pan Burmistrz z wielką uwagą wysłuchał naszych propozycji. Wielkie wrażenie zrobiła na nim altanka zaprojektowana i wydrukowana na DRUKARCE 3D przez Eryka. Obiecał poprzeć nasze projekty i docenił społeczne zaangażowanie uczniów.

Środa  21.06.2023  ||    Dodała  Irena B.