362 |  XXII edycja Powiatowy Konkursu Plastycznego "KOLOROWY SANOK"...

Z przyjemnością informuję, że uczniowie naszej szkoły podjęli trud wykonania prac plastycznych na konkurs zorganizowany przez Zarząd Oddziału Powiatowego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Sanoku oraz Medyczną Szkołę Policealną im. Anny Jenke - „KOLOROWY SANOK”.

Konkurs miał na celu kształtowanie, rozwijanie wyobraźni, wrażliwości plastycznej, rozbudzanie uczuć patriotycznych oraz popularyzację osiągnięć uczniów.

Na konkurs wpłynęło 182 prace ze szkół Powiatu Sanockiego.

Naszą szkołę reprezentowały prace następujących uczniów: Karol Finik (2a), Amelia Bodziak (3a), Gabriela Kopiec (5a), Kornelia Kopiec (5a), Sandra Szczepańska (5a), Julia Struś (5a), Marcelina Plucińska (5a), Maja Michniak (5a), Magdalena Bochnak (6a), Milan Jezierski (6a), Hanna Mleczko (6a), Maja Podstawska (6a), Maja Grega (6a), Daria Dąbrowska (6a), Lena Jachimowska (6a), Anastazja Hirniak (7a).

Nagrody otrzymali:

--- w kategorii klas I-III: Kornel Finik - 2 miejsce,
--- w kategorii klas IV- VI: Hanna Mleczko i Daria Dąbrowska - 2 miejsce, Maja Grega – 3 miejsce, a Kornelia Kopiec i Maja Michniak – wyróżnienie,
--- w kategorii klas VII- VIII: Anastazja Hirniak zdobyła 2 miejsce.

!!! Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!

Koordynatorem szkolnym konkursu była p. Pelagia Bąk.

Piątek  23.06.2023  ||    Dodała  Pelagia B.