367 |  Pożegnanie ABSOLWENTÓW - rocznik 2015-2023...

„Czasu nie da się zatrzymać,
ale warto wracać do chwil,
które na zawsze pozostają w naszej pamięci…”

21 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023 klas ósmych.

Na początku absolwenci ślubowali godnie reprezentować naszą szkołę, następnie zgodnie z ceremoniałem przekazali sztandar szkoły swoim następcom, czyli klasie siódmej.

Następnym punktem uroczystości było przemówienie Pani Dyrektor - mgr Barbary Zdybek i wspólne wręczenie wraz z wychowawcami, p. Katarzyną Tymcio i p. Anną Fedyń dyplomów absolwenta szkoły oraz listów gratulacyjnych Rodzicom uczniów wyróżniających się. Podziękowano również Rodzicom za aktywny udział w życiu szkoły.

Pani Dyrektor wręczyła również dyplom Absolwentce Roku, którą została uczennica klasy 8a, Karolina Kowalik.

Ósmoklasiści podziękowali dyrekcji, nauczycielom, rodzicom za trud, serce, życzliwość i wyrozumiałość, wskazywanie właściwych dróg, dzięki którym doszli do tego etapu życia.

Następnie siódmoklasiści pożegnali starszych kolegów życząc im dalszych sukcesów w kolejnych etapach edukacji.

Na zakończenie uczniowie klas ósmych zaśpiewali „Balladę pożegnalną” i wszyscy razem obejrzeli prezentację zdjęć pokazującą jak zmieniali się od klasy pierwszej do ósmej.

Kochani Uczniowie, jeszcze raz życzymy:

"Niech Wasz wysiłek i Wasza wytrwałość w pogłębianiu wiedzy i umiejętności
przyniosą Wam kolejne sukcesy w nowej rzeczywistości szkolnej oraz dalszym życiu.
Nie bójcie się marzyć!

Poniedziałek  26.06.2023  ||    Dodały  Katarzyna T. i Anna F.