14 |  Spotkanie z Panem POLICJANTEM na przejściu dla pieszych koło naszej szkoły...

13 września dzieci z naszego Oddziału Przedszkolnego razem z Panią wychowawczynią Agnieszką Cecułą odbyły bardzo ważną lekcje z Policjantami Komendy Powiatowej z Sanoka. Policjanci rozmawiali o bezpieczeństwie podczas drogi do szkoły.

W trakcie spotkania najmłodsi uczniowie szkoły zapoznali się z zasadami bezpiecznego poruszania się po drodze i przejściu dla pieszych. Policjanci podkreślali, jak istotne jest używanie elementów odblaskowych po zmroku, dzięki którym pieszy i rowerzysta jest widoczny na drodze.

!!!  Dużą atrakcją dla przedszkolaków była wspólna nauka przechodzenia przez przejście dla pieszych razem z Policjantem  !!!

Środa  20.09.2023  ||    Dodała  Agnieszka C.