22 |  V edycja Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "CZYTAM LEKTURKI SPOD CHMURKI"...

W roku szkolnym 2023/2024 w trakcie zajęć świetlicowych uczniowie z Grupy III będą mogli uczestniczyć w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "CZYTAM Z KLASĄ LEKTURKI SPOD CHMURKI”.

Edycja PIĄTA tego projektu będzie pod hasłem NA TROPACH DOBROCZYNNOŚCI. Stanie się ona świetną zabawą, dzięki której, poprzez czytanie, uczniowie pogłębią wiedzę na temat dobroczynności oraz wykształcą stałe sprawności w czynieniu dobra.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Zajęcia w ramach projektu będą realizowane raz w tygodniu. Fotorelacje z przebiegu zajęć będą umieszczane na internetowej stronie szkoły oraz na szkolnym profilu Facebook.

Nauczycielem prowadzącym zajęcia będzie p. Marzena Sumara.

Wtorek  26.09.2023  ||    Dodała  Marzena S.