39 |  Warsztaty Edukacyjne Firmy EDUKINO z wykorzystaniem klocków LEGO w klasie 1a...

Uczniowie klasy 1a uczestniczyli w warsztatach edukacyjno-konstrukcyjnych, realizowanych w ramach Programu EDUKIDO. To program edukacyjny, który kształtuje ciekawość świata poprzez zabawę klockami LEGO, uczy logicznego myślenia, kształtuje wyobraźnię przestrzenną oraz uczy współpracy w grupie.

Instruktorzy z CENTRUM EDUKIDO wprowadzili uczniów w świat średniowiecza, opowiadając krótko o dawnych czasach. Tematem przewodnim zajęć było średniowiecze i jego zamki. Dzieci zostały podzielone na grupki, a następnie przedzielono im zadania. Każda ekipa miała za zadanie zbudowanie danej części zamku. Było to świetną okazję na naukę współpracy w grupie jak również integrację klasy.

Na koniec warsztatów dzieci otrzymały dyplomy za udział w zajęciach. Poradziły sobie wzorowo!

!!! Zapraszam do pooglądania krótkiej relacji !!!

Czwartek  5.10.2023  ||    Dodała  Sabina K.