80 |  Uroczyste obchody Święta Niepodległości...

„Wolność kocham i rozumiem”- te słowa towarzyszyły nam podczas uroczystości poświęconej Ojczyźnie w 105. rocznicę odzyskanie przez Polskę niepodległości.

Uczniowie naszej szkoły swoją postawą i zaangażowaniem udowodnili, że są prawdziwymi patriotami. Cała społeczność szkolna wspólnie odśpiewała hymn narodowy „Mazurka Dąbrowskiego” włączając się w akcję Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Klasa 6 przygotowała występ słowno-muzyczny.

Dyrektor szkoły - Barbara Zdybek podziękowała uczniom za występ oraz doceniła postawę całej społeczności uczniowskiej, która odpowiednim strojem galowym godnie uczciła Narodowe Święto Niepodległości.

!!!  To my, wszyscy- nauczyciele, rodzice, uczniowie - swoją nauką, pracą
i poświęceniem sprawiamy, że Polska każdego dnia promieniuje blaskiem WOLNOŚCI  !!!

Wtorek  14.11.2023  ||    Dodała  Katarzyna T.