86 |  Liga Mistrzów Klawiatury - czyli szybkie, bezwzrokowe ćwiczenia na klawiaturowe...

Rozpoczęliśmy Ligę Mistrzów Klawiatury, czyli ćwiczenie na bezwzrokowe, szybkie, bezbłędne posługiwanie się klawiaturą komputera podczas pisania tekstów.

Do rywalizacji przystąpili wszyscy uczniowie od klas V do VIII naszej szkoły, zarówno dziewczęta jak i chłopcy. Zadaniem uczestników tej rywalizacji jest wykonanie co najmniej trzech prób i zapisanie najlepszych trzech wyników, z których średnia pokazuje w jakim czasie udaje się pisać z użyciem klawiatury. Uczestnicy bawili się ćwicząc swoje umiejętności w grach "SKUCHA", "KOSMICZNE SŁOWA", "MOTORÓWKA", "UKRYTE SŁOWA", a następnie w finale przystąpią do przepisywania słów i tekstów.

Wkrótce zaprezentujemy wyniki tej rywalizacji w poszczególnych poziomach klas.

Czwartek  16.11.2023  ||    Dodał  Wacław B.