95 |  Lekcja WF w klasie 1a z naszym absolwentem Deshawnem Kurasikiem...

Dnia 21 listopada 2023 r. klasę 1a odwiedził absolwent naszej szkoły Deshawn Kurasik, który trenuje już od ok. 12 lat piłkę nożną. Swoją obecnością wniósł wiele radości do naszej lekcji wychowania fizycznego. Celem dzisiejszych zajęć była promocja zdrowego stylu życia, wagi uprawiania sportu w życiu człowieka, konsekwencja w dążeniu do celu.

Po początkowej rozgrzewce, dzieci miały okazję poćwiczyć z piłką, na półkulach równoważnych ćwicząc koordynację i równowagę. Uczniowie również mieli okazję porywalizować w wyścigach rzędów przygotowanych przez naszego gościa, postrzelać gole, sprawdzić swoją szybkość, zwinność oraz celność. Każdy wypadł świetnie starając się i dając z siebie wszystko.

Na koniec naszych zajęć Deshawn wybrał dwie wyróżniające się osoby, a był to Franek Małek oraz Dawid Janik, którzy otrzymali nagrody w postaci piłek do piłki nożnej.

Wszyscy natomiast otrzymali SZÓSTKI z wychowania fizycznego.

!!! Bardzo dziękujemy naszemu gościowi
za poświęcony czas dla dzieci i zapraszamy w przyszłości !!!

Czwartek  23.11.2023  ||    Dodała  Sabina K.