115 |  Warsztaty świąteczne w klasie 1a...

Społeczność szkolną tworzą nie tylko uczniowie i nauczyciele, ale również ich Rodzice.

Dnia 4 grudnia klasa 1a wzięła udział w warsztatach plastycznych o tematyce świątecznej, przeprowadzonej przez Mamę Frania, ucznia naszej klasy, panią Krystynę Małek.

Dzieci, pod okiem mamy Franka, stworzyły piękne bałwanki ze skarpet, które zabrały ze sobą do domu, aby udekorować nimi swój pokoik, ale również uczniowie wspólnie stworzyli ozdoby świąteczne, które następnie doczepione zostały do stroika świątecznego. Stroik ten przekazujemy od naszej klasy na kiermasz świąteczny, który odbędzie się niedługo w naszej szkole oraz liczymy na to, że zostanie zakupiony bardzo szybko, bo jest naprawdę piękny!

Po zakończonych warsztatach dzieci podziękowały naszemu gościowi za poświęcony dla nas czas, ale również uczniowie otrzymali słodki podarunek od pani Krystyny jako miłe zakończenie wspólnej pracy.

!!!  Bardzo dziękujemy jeszcze raz pani Krystynie Małek za przybycie i cierpliwość
oraz fajne wspomnienia o jakie dzieci dzisiaj się wzbogaciły. Zapraszamy jeszcze kiedyś  !!!

Czwartek  7.12.2023  ||    Dodała  Sabina K.