170 |  Karnawałowy Bal MASKOWY na rzecz 32 Finału WOŚP...

W naszej szkole 18 stycznia miała miejsce Dyskoteka Karnawałowa na rzecz 32 Finału WOŚP.

Uczniowie klas 4-8 przygotowali muzykę i dekoracje, a SKW przygotowało kiermasz napojów i łakoci. La La Pizza dostarczyła wcześniej zamówioną pizzę.

Uczestnicy imprezy przygotowali świetne stroje i maski oraz nakrycia głowy.

W czasie zabawy rozstrzygnięte zostały dwa konkursy pierwszy na „Najlepszy Kostium”. Jury w skład którego weszły p. Marta Wójcik, p. Kamila Mika, p. Katarzyna Tymcio oraz Maja Podstawska i Hania Mleczko przyznało 6 wyróżnień za pomysły (bony na niepytanie), które uzyskali Marcelina Plucińska, Maja Głuszyk, Maja Krajewska oraz Bartosz Łagoźny, Aleksander Błaszkiewicz i Igor Nowakowski za pomysły.

Tytuł Królowej i Króla Balu otrzymali Oliwia Trybała i Gabriel Latusek.

Zabawa była wyśmienita, zebraliśmy 400,00 zł., które przekażemy Sztabowi 6720 WOŚP.

!!!  Dziękujemy wszystkim nauczycielom, uczniom oraz pani dyrektor za możliwość zorganizowania zabawy !!!
!!!  Dziękujemy pani Renacie Handermander za debiut muzyczny Alicji Kafary i Jagody Abucewicz - Frącek przed dyskoteką  !!!

Akcję w szkole nadzorowało SKW i p. Gertruda Lubieniecka – Jakiel.

Poniedziałek  22.01.2024  ||    Dodała  Gertruda L. J.