174 |  ZIMOWE zajęcia z KSIĄŻKĄ w klasie 1b...

25 stycznia uczniowie klasy 1b skorzystali z zaproszenia p. Renaty Handermander na "Zimowe zajęcia z książką" w Bibliotece Szkolnej.

Na początku zaśpiewaliśmy wesołą piosenkę w celu przywołania pięknej, śnieżnej, zimowej pogody tuż przed feriami. Następnie p. Renatka rzuciła pierwszakom nie lada wyzwanie. Musiały poprawnie rozwiązać zimowe zagadki, aby w nagrodę móc skorzystać z zasobów bibliotecznych. Wszyscy chętnie włączyli się w tę zabawę.

Kolejną niespodzianką było czytanie fragmentów książeczki o zimowych przygodach Franklina. Pani Renatka podczas czytania swym ciepłym, spokojnym głosem prawie utuliła pierwszaki do snu.

Na koniec wszyscy z zaangażowaniem przeglądali biblioteczne regały w poszukiwaniu książeczek, które umilą nam wolny czas w czasie ferii.

Czwartek  25.01.2024  ||    Dodała  Ewa M.