175 |  Dzień Babci i Dziadka w klasach I-III...

Babcia i Dziadek to osoby, które w życiu każdego dziecka odgrywają bardzo ważną rolę, dlatego już tradycyjnie w naszej szkole uczniowie klas I-III gościli dziadków na uroczystości, która odbyła się 24 stycznia 2024r.

Jako pierwsza klasa 1b wyśpiewała piękne powitanie, życzenia i rady dla dziadków oraz brawurowo wykonała twista „grając” przy tym na instrumentach perkusyjnych. Po nich wystąpili uczniowie klasy 1a, którzy przedstawili jedną z najbardziej wzruszających baśni H. Ch Andersena “Dziewczynkę z zapałkami”, które rozgrzało serca zebranych i dostarczyło emocji i magii zimowej baśni.

Następnie uczennica klasy 3a jak prawdziwa baletnica wykonała taniec do piosenki „Laleczka z saskiej porcelany”. Po tańcu uczniowie zaprezentowali skecze o dziadku i babci. Występ zakończyła klasa 2a, która wierszami i piosenką podziękowała swoim dziadkom za obecność i serce.

Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. Wzruszenie dostojnych gości było ogromne, a ukradkiem ocierane łzy świadczyły o miłości i zadowoleniu z ukochanych wnuków, którzy obdarowywali swoich najbliższych własnoręcznie przygotowanymi prezentami i życzeniami.

!!!  To był wyjątkowy dzień, pełen radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam,
jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami  !!!

Czwartek  25.01.2024  ||    Dodała  Anna Ł.