184 |  32 Finał WOŚP z udziałem WOLONTARIUSZY z SP6 Sanok...

Nasza szkoła jak co roku bardzo czynnie wzięła udział w tegorocznej ogólnopolskiej a śmiało można powiedzieć ogólnoświatowej 32 akcji charytatywnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Tegoroczne hasło to „Płuca po pandemii”.

W czasie trwania dwóch imprez w szkole „Maskowy Bal Karnawałowy” oraz „Baśniowy Dzień WOŚP-owy” udało się zebrać 620,00 zł.

W niedzielę 28 stycznia na ulicę Sanoka wyszli wolontariusze ze skarbonkami. Nasza szkoła miała w tym roku 5 zarejestrowanych puszek, a zbierało do nich 10-ciu wytrwałych wolontariuszy: Karolina Targowska (6a), Hubert Kowalik, Maja Podstawska i Hania Mleczko, Lena Jachimowska, Jagoda Abucewicz-Frączek i Daria Dąbrowska (wszyscy z klasy 7a),  Klaudia Mazur i Anastazja Hirniak (8a) oraz p. Gertruda. Wspólną skarbonkę WOŚP udało się zasilić kwotą 5.738,00 zł.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom i chętnym dzięki, którym kolejny raz mogliśmy uczestniczyć w tym niesamowitym wydarzeniu.

Dziękujemy za gościnność „Starego Kredensu”, gdzie to mogliśmy się ogrzać wypić gorącą herbatę i zjeść pomidorówkę lub cieplutkie pierogi.

Akcje w szkole nadzorowała pani Gertruda Lubieniecka-Jakiel.

Poniedziałek  29.01.2024  ||    Dodała  Gertruda L.-J.