194 |  Brawo MAŁGOSIU - zachowałaś się REWELACYJNIE..

Specjalnym gościem konferencji prasowej zorganizowanej z okazji Europejskiego Dnia Numeru 112 w Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Rzeszowie była Małgosia Łonyszyn, uczennica naszej szkoły z klasy 4a.

W styczniu br. Małgosia, zachowując zimną krew i dzwoniąc pod numer alarmowy 112 udzieliła pierwszej pomocy nieznajomemu mężczyźnie leżącemu na przystanku autobusowym.

Jej wzorowa postawa została doceniona przez Wojewodę Podkarpacką Teresę Kubas-Hul oraz przez Beatę Pieszczoch Kierownika Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego w Sanoku. Małgosia wraz z rodzicami odebrała nie tylko gratulacje, ale także gadżety dla niej i jej całej klasy.

Wszyscy jesteśmy bardzo dumni z naszej Małgosi i cieszymy się, że tak wspaniale zastosowała w praktyce wiedzę o udzielaniu pierwszej pomocy, którą staramy się na co dzień przekazywać naszym uczniom.

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej w materiale video...

Poniedziałek  19.02.2024  ||    Dodała  Anna F.