245 |  Wielkanocne Warsztaty Plastyczne w klasie 1a...

W klasie 1a odbyły się Wielkanocne Warsztaty Plastyczne przeprowadzone przez zaproszonego gościa - panią Anną Popiel.

Jedna z technik, z którą pani Ania zapoznała dzieci była to technika DECOUPAGE. Nie jest ona łatwa, ale dzieci poradziły sobie, po swojemu, co jest urocze. Na pewno jeszcze kiedyś odwiedzi nas pani Popiel, aby zapoznać dzieci z kolejnymi pracami. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas, cierpliwość i chęci. Na pewno będziemy jeszcze długo i miło panią wspominać.

Po warsztatach wychowawczyni klasy, p. Sabina Kurasik, wraz z dziećmi poszła na spacer po najbliższej okolicy w poszukiwaniu oznak WIOSNY. Widzieliśmy bociana, motyle, krokusy, żółte żonkile, itd. Zmęczeni długim spacerem w promieniach słońca, zajadaliśmy coś ciepłego z pobliskiej restauracyjki.

!!!  Klasa 1a wraz z wychowawczynią życzy wszystkim wesołych świąt, dużo zdrowia i spokoju  !!!

Środa  3.04.2024  ||    Dodała  Sabina K.