247 |  W ramach Ligii Sprawiedliwości spotkaliśmy się z Radcą Prawnym...

Uczniowie klasy ósmej w ramach przygotowań do finałowej potyczki Ogólnopolskiego Konkursu Liga Sprawiedliwości, którego celem jest zaangażowanie młodych ludzi w tematykę prawną, poprzez praktyczną naukę oraz rozwinięcie umiejętność pracy w zespole odbyli spotkanie z Radcą Prawnym Panią  Izabelą Chudziak.

W czasie ciekawej rozmowy młodzież poznała zasady prawa administracyjnego, dowiedziała się kto odpowiada za zbieranie dowodów w postępowaniu administracyjnym, a także posiadły wiedzę  na czym polega praca radcy prawnego. Mogły zadać  gościowi nurtujące pytania oraz pochwalić się swoją wiedzą z zakresu prawa administracyjnego.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, a uczniowie wyszli z niego bardzo zadowoleni.

!!!  Dziękujemy bardzo Pani Izabeli Chudziak za podzielenie się wiedzą, przekazanie wielu cennych informacji podnoszących świadomość prawną oraz za poświęcony czas  !!!

Czwartek  4.04.2024  ||    Dodała  Kamila M.