257 |  "Niezwykłe przygody SINDBADA żeglarza" spektakl na ARENIE Sanok...

Uczniowie klas 2a i 3a wybrali się do Hali Widowiskowo – Sportowej „ARENA SANOK” na spektakl teatralny na lodzie „Niezwykłe przygody Sindbada żeglarza”.

Celem wyjazdu było rozbudzenie zainteresowań sztuką, uwrażliwienie na piękno, kształtowanie właściwych postaw podczas odbioru sztuki. Podczas muzycznego spektaklu zostaliśmy przeniesieni w świat niezwykłych przygód Sindbada, opartych na motywach baśni Bolesława Leśmiana pt. „Przygody Sindbada Żeglarza”.

Efekty dźwiękowe, świetlne, scenografia, kostiumy i  popisy akrobatyczne aktorów zachwyciły wszystkich.

Uczniowie z przyjemnością oglądali przedstawienie, które dostarczyło wielu przeżyć emocjonalnych, estetycznych i muzycznych. Wydarzenie to z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

Czwartek  11.04.2024  ||    Dodała  Anna Ł.