292 |  Dzień Mamy i Taty w klasie 1a...

25 maja odbyła się piękna uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty w wykonaniu uczniów klasy 1a.

Dzieci pięknie pokazały historię dwójki rodzeństwa w spektaklu pt. "ZAGUBIONY CZAS". Jest to wzruszająca historia brata Franka i siostry Anielki, którzy domagają się uwagi swoich rodziców. Niestety prośby zdają się na nic, więc dzieci wyruszają na poszukiwanie zagubionego czasu taty i mamy. W niebezpiecznej przygodzie towarzyszy im prawdziwie oddany przyjaciel-pies o imieniu Obronek.

Po nocy spędzonej w lesie, nękane zjawami, ale i pod opiekuńczymi skrzydłami aniołów, które przegoniły strachy, dzieci zostają odnalezione przez stęsknionych rodziców. W rodzinie miłość musi wygrywać z egoizmem - codziennie!

Po uroczystym przedstawieniu uczniowie wraz ze swoimi rodzicami udali się na pamiątkową sesję zdjęciową, którą wykonała wychowawczyni klasy.

!!!  Dziękujemy wszystkim za przybycie i gromkie brawa  !!!

Poniedziałek  27.05.2024  ||    Dodała   Sabina K.