296 |  Uroczyste podsumowanie konkursów pod Honorowym Patronatem Burmistrza Sanoka...

W dniu 21 maja 2024 r. w Naszej Szkole odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów, które objął swoim honorowym patronatem Burmistrz Miasta Sanoka – pan Tomasz Matuszewski.

Pani Naczelnik Wydziału Edukacji  - Irena Penar oraz Pani Dyrektor SP6 - Barbara Zdybek wręczyły nagrody i dyplomy laureatom Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego "Poezja ks. Jana Twardowskiego".

I  miejsce: Blanka Łuczycka (SP9)  i  Wojciech Glinianowicz (SP6)
II miejsce: Anonina Trznadel (SP1) i Maria Janik (SP6)

III miejsce: Karolina Konieczny (SP1)

Wyróżnienia: Weronika Zakielasz (SP9), Arletta Czuryk (SP6), Alicja Sośnicka (SP1)

oraz Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno-Historycznego „Powstanie styczniowe w malarstwie Artura Grottgera”.

W kategorii klas 4 - 6:

I miejsce: Arletta Czuryk (SP6)
II miejsce: Wojciech Szarek (SP1)

III miejsce: Natalia Buras (SP6)

Wyróżnienia: Wiktor Gac (SP6), Aleksandra Pałys (SP1)

W kategorii klas 7 - 8:

I miejsce: Nadia Husejko (SP6)
II miejsce:  Klara Śliwiak (SP1)
III miejsce: Magdalena Grabowska (SP1)

Wyróżnienia: Wiktoria Król, Julia Nieć, Maja Grega (SP6)

!!!  Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów  !!!

Wtorek  28.05.2024  ||    Dodały  Zdzisława J. i Pelagia B.