305 |  Piknik z okazji Dnia Dziecka...

„Wszystkie dzieci nasze są...”

Dzieci to najważniejsze osoby dla rodziców, dziadków i nauczycieli. Są naszym wspólnym dobrem, troską i radością każdego dnia. Dlatego Dzień Dziecka jest dniem bardzo szczególnym. Pamiętali o tym rodzice i pracownicy naszej szkoły.

Rada Rodziców zorganizowała piknik z okazji święta swoich pociech, a my, dyrekcja i nauczyciele SP6, pomogliśmy w organizacji wydarzenia. Program imprezy był bardzo bogaty: występy uczniów z poszczególnych klas, zabawy animacyjne na boisku szkolnym oraz rozgrywki sportowe. Przez cały czas trwania imprezy działał kącik artystyczny, w którym uczniowie robili postacie z balonów, malowali twarze i piękne tatuaże.

Zaskoczeniem były przekąski i napoje przygotowane własnoręcznie przez rodziców.

Trzeba przyznać, że organizacja była dopięta na ostatni guzik, a współpraca na polu rodzice - szkoła, godna naśladowania.

!!! Razem możemy więcej !!!

Piątek  7.06.2024  ||    Dodała  Dorota A.