323 |  Niesamowity REKORD klasy 1a - 5.149,33 km. - objechaliśmy POLSKĘ...

TO KONIEC NASZEGO WYZWANIA. Czas na podsumowanie!

Pierwszaki w natarciu! OBJECHALIŚMY POLSKĘ z nawiązką! 5149,33 km. poza nami.

Od 1 marca rozpoczęło się kilometrowe wyzwanie zaproponowane przez wychowawczynię klasy 1a.

Na czym polegało? Uczniowie na rowerach, pieszo, bądź inną aktywnością, na specjalnych aplikacjach (do których wgląd miała wychowawczyni klasy) kolekcjonowali na swoje konto kilometry.

Po co? Nasza klasa promuje zdrowy tryb życia, ruch na świeżym powietrzu, ale jednocześnie fajną formę spędzenia czasu z rodziną. Przez uwiecznianie swoich poczynań na zdjęciach i filmikach, dzieciaki świetnie reklamowali nasze piękne tereny, a więc była to też edukacja regionalna. Ponadto uczniowie obcowali z przyrodą, podziwiali widoki, "dotleniali się", zaglądali do różnych zabytkowych miejsc, dbając o lokalny patriotyzm i promując przy tym Sanok i jego okolice.

Dzięki uprzejmości pani dyrektor naszej szkoły - Barbary Zdybek, przekazane zostały pieniążki na nagrody dla pierwszych 5 miejsc. Dziękujemy również właścicielowi Sklepu ROWEROMANIA w Sanoku, który przekazał nagrody dla dzieci przekraczające nasz budżet.

Dzieciaki ostro walczyły o każdy kilometr zdobywając je siłą własnych nóg. Zwycięzcy otrzymali medale, nagrody oraz każdy otrzymał dyplom.

Naszym wyzwaniem zainteresował się również Tygodnik Sanocki, który zaprosił na wywiad wychowawczynię klasy 1a oraz dzieci, które najdzielniej walczyły (1, 2, 3 miejsce). Artykuł o naszych poczynaniach pojawi się niebawem w naszej lokalnej gazecie.

A wyniki pierwszaków uzyskane przez 3 miesiące wyglądają następująco:

1. Adam Pach                      843,66 km
  2. Maja Jauregui Zabala    732,51 km
  3. Tobiasz Stabryła            690,15 km
  4. Franek Małek                  484,5 km
  5. Marcin Maciechowski     474,7 km
  6. Bartek Kutran                 335,64 km
  7. Antek Kucharski             308,75 km
  8. Dawid Janik                    224,04 km
  9.Kuba Lisowski                 184,44 km
10. Jula Bil                            165,26 km
11. Megan Marcinik                65,38 km
12. Fabian Jachimowski         63 km
13. Bartek Ryniak                   21,48 km

Poza konkursem wychowawczyni klasy p. Sabina Kurasik   556,82 km

!!! Podsumowując: 5.149,33 km. Cóż za wynik !!!

Wynik zdumiewający na kilkanaście osób w tak młodym wieku!

Samozaparcie, Samodyscyplina, Ambicja... OSIĄGNĘLIŚMY CEL.

!!! Brawo WOJOWNICY !!!

Sobota  15.06.2024  ||    Dodała  Sabina K.