2 |  Stypendia BURMISTRZA rozdane...

„Nauka jest jak niezmierne morze.
Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.”

Stefan Żeromski

Kończą się wakacje, odpoczynek i lenistwo. Nie zapominany jednak o sukcesach naszych uczniów, którzy pracowali cały zeszły rok. Wiemy, że wszyscy się starali i wszyscy zasłużyli na gratulacje, ale niektórzy zostali wyróżnieni przez Burmistrza Miasta Sanoka.

Od pięciu lat przyznawane jest stypendium dla uczniów szkół podstawowych, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. W tym roku było ich 174 w tym z wysokimi wyniki w nauce 166 uczniów, a ze szczególnymi osiągnięciami 8 osób. Wysokość stypendium wynosiła odpowiednio 650,00 zł i 550,00 zł. Uroczysta Gala Stypendialna odbyła się w murach Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku.

Z naszej szkoły wyróżniono 11 osób, są to; Natalia Buras, Aleksandra Jagniszczak, Maria Janik, Oliwia Trybała, Michał Bąk, Bartosz Węgrzyniak, Georgina Kusiak, Nikodem Bat, Bartosz Pudelski, Jakub Solecki, Jakub Grysztar.

!!!  GRATULUJEMY i trzymamy kciuki,
aby nowy rok szkolny zakończył się takim samym sukcesem  !!!

Czwartek  29.08.2024  ||    Dodała  Dorota A.