7 |  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025...

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 odbyło się 2 września 2024 r.

Zgodnie z tradycją szkoły uczniowie, nauczyciele i rodzice zebrali się w sali gimnastycznej, gdzie Pani Dyrektor Barbara Zdybek powitała wszystkich po wakacjach. W swoim przemówieniu szczególnie ciepło zwróciła się do najmłodszych uczniów, życząc im wielu pięknych chwil w nowej szkole oraz do ósmoklasistów, wyrażając nadzieję, że zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystają jak najlepiej podczas czekającego ich egzaminu.

Podniosłą atmosferę uroczystości dopełniło wprowadzenie sztandaru szkoły i odśpiewanie przez całą społeczność „SZÓSTKI” hymnu państwowego. Galowe stroje uczestników apelu dodały ceremonii powagi i symboliki.

Po części oficjalnej uczniowie pod opieką wychowawców udali się do sal lekcyjnych.

!!!  Całej społeczności SP6 życzymy wielu sukcesów w nowym roku szkolnym  !!!

Czwartek  5.09.2024  ||    Dodała  Irena B.